Catuaba – lek na potencję

Wiele osób zmaga się z dość wstydliwym problemem jaki jest brak potencji. Okazuje się jednak, iż istnieją naturalne metody ziołolecznictwa, które stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnej farmakologii. Catuaba, gdyż właśnie o niem mowa to nic innego jak kora pochodząca z drzew rosnących w Brazylii.

brazylijska catuabaNaturalny afrodyzjak z Ameryki Południowej

Wspomniany środek posiada również silne właściwości afrodyzjaku, co w znaczący sposób poprawi nasze osiągi w sypialni. Przygotowanie Catuaby nie jest kłopotliwe, zaś przygotowanie naparu nie zajmuje więcej, niż kilkanaście minut. Catuaba dostępna jest w formie sproszkowanej, bądź też tabletek lub herbaty.

Koszty zakupu Catuaby nie są zbyt duże, toteż stanowi tani zamiennik dla dobrze znanych leków na męska potencję. Dodatkowymi zaletami Catuaby są także silne właściwości pobudzające, co przekłada się na lepszą pracę centralnego układu nerwowego oraz większą energię. Napar lub herbata może być więc z powodzeniem stosowana zamiast porannej kawy. Dowiedziona również, iż alkaloidy zawarte w sproszkowanej korze drzew wykazują silne właściwości antyoksydacyjne oraz przeciw kancerogenne, co stanowi świetny sposób na naturalną walkę z chorobami cywilizacyjnymi i nowotworami, z którymi zmaga się całe nasze zachodnie społeczeństwo.