Sekret działania Green Magma

Niezwykły suplement diety, zachwalany ostatnimi czasy przez wiele osób – Green Magma – to w praktyce jedna z najbardziej skutecznych, a zarazem naturalnych substancji wspomagających nasz organizm. Czym jest i gdzie skrywa się sekret działania tego niezwykłego „wynalazku” stworzonego z młodego, zielonego jęczmienia?

Jak powstaje suplement Green Magma?

Bioaktywność względem organizmu ludzkiego, wykazywana w odpowiedniej konfiguracji przez wspomniany młody jęczmień zachodzi w szczególnych warunkach – musi być on pozyskany i przetworzony w specyficzny sposób. Jęczmienne pędy zrywane są po osiągnięciu odpowiedniej wysokości ( w tym przypadku jest to 30 cm), gdyż zawierają w sobie wówczas odpowiednią dozę wymaganych składników odżywczych. Następnie przechodzą specjalistyczny proces liofilizacji – zachowując swoje niezwykłe właściwości odżywcze.

opakowanie green magma z czarymary.pl

Green Magma – sposób działania

Zielony jęczmień wywiera niezwykle korzystny wpływ na przemianę materii, wspomagając trawienie, odchudzanie oraz walkę z cellulitem. Dba o wygląd skóry, włosów i paznokci, odkwasza organizm oraz spowalnia procesy starzenia organizmu. Uzupełnia niedobry pokarmowe oraz dodaje sił witalnych.