Mirra – jak działa?

Mirra jest żywicą, uzyskiwaną z afrykańskiego krzewu – poprzez nacięcie jego pnia wydobywa się żywica, tężejąca szybko po kontakcie z powietrzem. W sprzedaży mirra pojawia się więc jako drobne, ciemnobrązowe granulki, których zastosowanie okazuje się wyjątkowo szerokie.

Zastosowanie mirry – w jakim celu się ja wykorzystuje?

Mirra topniejąc, wydziela przyjemny aromat, który wykorzystywany jest podczas medytacji oraz rozmaitych obrzędów ezoterycznych i religijnych. Dodatkowo cechuje się ona korzystnym oddziaływaniem na ludzkie zdrowie.

Wykazując działanie przeciwzapalne i bakteriobójcze, mirra pozytywnie wpływa na drogi oddechowe, jak również w celu odkażania ran czy mycia zębów. Można wobec tego uznać, że działanie mirry jest wieloaspektowe, stąd spore zainteresowanie tym składnikiem wśród wielu klientów. Często mirrę można spotkać w opakowaniach – gotową od razu do użytku w kadzidełkach, bądź innym z przeznaczonych jej celów.

Gdzie nabyć mirrę?

Mirra sprzedawana jest w wielu sklepach – z pewnością można ją odnaleźć w punktach dystrybuujących akcesoria ezoteryczne, jak również zdrowe sposoby leczenia. Warto poszukać w internecie, gdyż sklepy online oferują mirrę w korzystnych cenach, gwarantując jej wysoką jakość oraz zapewniając dostawę pod wskazany adres. Wydaje się więc, że warto wypróbować mirrę i zweryfikować jej faktyczne działanie.