orientana krem

Krem do twarzy na dzień i na noc

W sklepach z kosmetykami rekordy popularności bije orientana krem „morwa i lukrecja”, który doskonale nadaje się zarówno na dzień, jak i na noc. Orientana morwa i lukrecja to naturalny krem do twarzy, który oparty jest na bazie olejku ze słonecznika, grejpfruta, masła shea i olejków z migdała. Jak łatwo się domyśleć krem ten wzbogacony został także bardzo cennymi ekstraktami z lukrecji i morwy.

Zastosowanie kremu orientana

Olejek słonecznikowy zawarty w kremie orientana ma za zadanie nie tylko wygładzać, ale również wzmacniać skórę. Masło shea z kolei ma zmiękczyć i pielęgnować cerę, zaś zadaniem olejku z migdałów jest zapewnienie odpowiedniego odżywiania. W składzie kremu znajdują się również pestki grejpfruta, które działają bakteriobójczo i bardzo skutecznie hamują procesy starzenia się.

Gdzie kupić orientana krem?

Aby skorzystać z dobrodziejstwa kremu orientana wystarczy odwiedzić porządny sklep z kosmetykami. Najprostszym rozwiązaniem jest oczywiście dokonanie zakupu w sklepach internetowych, dzięki czemu można zaoszczędzić mnóstwo czasu, pieniędzy oraz nerwów. Orientana krem bardzo często dostępny jest również na aukcjach internetowych, ale tutaj należy uważać, aby nie trafić na oszustów, którzy sprzedają podrabiane produkty. Jeżeli cena kremu jest podejrzanie niska, to warto dokładnie sprawdzić opinię o sprzedawcy, aby nie okazało się, że kupimy podrabiany krem, który tak naprawdę nadawać będzie się wyłącznie do wyrzucenia.