Firma produkująca naturalne suplementy i kosmetyki

sanbios to firma farmaceutycznaNa rynku działa dzisiaj coraz więcej producentów, którzy specjalizują się w tak zwanych naturalnych suplementach diety oraz kosmetykach. Jednym z nich jest sanbios, firma ta która chlubi się pro zdrowotnością swoich produktów.

Co produkuje sanbios?

Firma o której mowa zajmuje się produkcją m. in. suplementów oraz kosmetyków. Jeśli chodzi o suplementy, nie posiadają one tak zwanych wypełniaczy, bądź też posiadają je w niewielkich ilościach. Wypełniaczami nazywa się wszystko to, co wykorzystuje się do skonstruowania tabletki. Mowa tu na przykład o chemicznych otoczkach tabletek lub też kapsułek. Przeważnie, otoczki te nie są jakoś szczególnie szkodliwe, niemniej jednak dodatkowa chemia dostarczana do organizmu nigdy nie jest wskazana.

Produkty sanbios czasem posiadają niespełna 1% tego typu substancji. Czasami jest ich nieco więcej, nigdy jednak ich ilość nie jest większa niż 2% całości suplementu.

Kosmetyki od sanbios

Jak wspomniano, producent oferuje nie tylko suplementy diety, ale również kosmetyki. Podobnie jak w przypadku suplementów, również kosmetyki są pozbawione chemicznych dodatków. Przede wszystkim nie ma w nich parabenów, czyli substancji wydłużających termin ważności kosmetyków. Niestety, są to konserwanty, które w dłuższej perspektywie bardzo negatywnie oddziałują na zdrowie człowieka. Przede wszystkim źle wpływają one na stan i zdrowie skóry, dlatego też lepiej jest ich unikać.