Doypacki – gwarancja świeżości produktów

Zdrowa żywność to temat, który w ostatnim czasie powrócił niczym bumerang. Rosnąca liczba zachorowań na choroby cywilizacyjne, a także choroby spowodowane złą dietą sprawia, że ludzie coraz częściej wybierają żywność naturalną. Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę z tego, że o jej jakości decyduje nie tylko pochodzenie, ale też sposób przechowywania.

Jakość potwierdzona badaniami

zdrowa żywność myvitaDecydując się na zakup zdrowej żywności, zawsze warto zwrócić uwagę na to, czy jej jakość została potwierdzona. Tak jak w przypadku firmy MyVita ze Sklepu Evita potwierdzenie to pochodzi od certyfikowanych jednostek. Jednostki takie swoją opinię wydają wyłącznie na podstawie przeprowadzanych badań laboratoryjnych. Tylko one są wstanie określić skład chemiczny każdego surowca, a tym samym potwierdzić jego naturalność.

MyVita- najwyższy standard przechowywania żywności

To bogactwo składników odżywczych i mineralnych zawarte w produktach czyni je wartościowymi. Dlatego ważne jest, by żywność funkcjonalna przechowywana była w taki sposób, aby to, co w niej najcenniejsze, było chronione. A w tym najlepiej sprawdzają się opakowania typu doypack. Wykorzystywane przez firmę MyVita chronią produkty nie tylko do momentu ich zakupu i otwarcia, ale również w trakcie użytkowania. Wielokrotnie zamykana struna doskonale sprawdza się nawet przy wielokrotnym otwieraniu i zamykaniu opakowania. Dzięki niej produkt do samego końca zostaje pełnowartościowy.