Colon c men czyli błonnik dla mężczyzn

 

Colon c men to inaczej mówiąc błonnik dla mężczyzn. To preparat stworzony specjalnie z myślą o mężczyznach, skomponowany wyłącznie z naturalnych składników wspierających pracę jelit, dbających także o należytą pracę układu krwionośnego i moczowego.

Jakie składniki zawiera colon c dla mężczyzn? Przede wszystkim łupiny nasion babki płesznika, które są bogatym źródłem błonnika pokarmowego.To właśnie ten błonnik reguluje pracę jelit, zapewnia uczucie sytości oraz pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi. Colon c dla mężczyzn w swoim składzie ma również fruktooligosacharydy, które są pochodzenia roślinnego. Stymulują one prawidłową przemianę materii, jednocześnie dbając o zdrowie serca i układu krwionośnego. Warto również wspomnieć o granacie, który stanowi cenne źródło polifenoli, w tym najważniejszego z nich kwasu elagowego. I na końcu selen, który wspomaga układ odpornościowy.

Jeżeli chodzi o sposób użycia to zalecane jest przyjmowane tego preparatu 2 razy dziennie po 1 czubatej łyżeczce (5 g). Najlepiej jedną dawkę przed śniadaniem, natomiast drugą przed kolacją. Najlepiej jest zmieszać z wodą lub sokiem owocowym i natychmiast wypić. Istotne jest, by popić preparat dodatkową szklanką wody lub soku. Po dwóch tygodniach stosowania można zmniejszyć ilość preparatu o połowę. Ważne jest to, aby trzymać się dawkowania i pod żadnym pozorem go nie zwiększać, gdyż mogą wystąpić działania niepożądane.