Szeroki asortyment plastrów Salvequick

Plaster opatrunkowy przydaje się zawsze, gdy dojdzie do lekkiego uszkodzenia naskórka, jak zadrapania, skaleczenia czy otarcia. A że do takich wypadków dochodzi bardzo często, dlatego plastry opatrunkowe powinny się znaleźć w każdej domowej apteczce czy w samochodzie. Wybierając plastry w sklepie czy aptece warto zwrócić uwagę na ofertę firmy Salvequick. Asortyment plastrów tej firmy jest bardzo szeroki, a produkty są przy tym wysokiej jakości. Wiele z nich posiada szczególne właściwości.

Plaster opatrunkowy ważny dla zabezpieczenia rany

Uszkodzenie naskórka po oczyszczeniu należy koniecznie zabezpieczyć opatrunkiem. Na lżejsze uszkodzenia skóry wystarczający będzie właśnie plaster z opatrunkiem. Jest on również wystarczający, gdy trzeba doraźnie zabezpieczyć ranę przed nałożeniem opatrunku właściwego. Plaster z opatrunkiem, a właśnie takie są specjalnością firmy Salvequick, zapobiega zabrudzeniu rany, powiększaniu uszkodzenia skóry, a wreszcie chroni odzież przed zabrudzeniem krwią. Jest to więc bardzo przydatna rzecz.

Oferta plastrów firmy Salvequick

W ofercie firmy Salvequick znajduje się wiele rodzajów plastrów, z których część posiada szczególne właściwości. Poza plastrami tradycyjnymi, firma produkuje plastry odporne na wodę. Dostępne są również plastry przezroczyste, które cechuje mała widoczność na skórze, co jest ważne w pewnych sytuacjach ze względów estetycznych. Firma oferuje też plastry przyspieszające gojenie ran oraz zapobiegające zakażeniom wtórnym. Uzupełnieniem oferty są plastry opatrunkowe dla dzieci.