Czy warto kupić bongo?

Fajki wodne takie jak bongo bardzo dobrze wyposażone są w systemy filtracyjne, dzięki czemu redukują ilość trucizn, które mogłyby dostać się do płuc. Dodatkowa woda schładza dym, a inhalacja przebiega bez podrażniania dróg oddechowych.

Do czego służą bonga?

Bonga przeznaczone są do rozmaitych ziół. Jest to jedna z najdawniejszych i najpopularniejszych form palenia.

Tego typu fajkę wodną można dopasować do własnych potrzeb poprzez wykorzystanie waporyzatora, bonga z dyfuzorami dla jeszcze skuteczniejszej filtracji albo postawić na bonga lodowe.

Z czego wykonane jest bongo?

Bongo zostało zaprojektowane w taki sposób, aby oczyścić wdychany przez człowieka dym, dzięki znajdującej się tam wodzie. Najpopularniejsze fajki wodne wykonane są ze szkła, ale na rynku (w sklepach takich jak choćby Lokalnyzielarz.pl) możemy znaleźć również akrylowe albo silikonowe.

Dla bardziej zaawansowanych użytkowników dobrym pomysłem są bonga z ekologicznych materiałów, takich jak drewno albo bambus.

Czy każdy może legalnie korzystać z bonga?

Bongo jest jak najbardziej legalne i nie ma żadnych prawnych ustaleń dotyczących tego, kto może zakupić taką fajkę wodną. Jakby się tak dokładniej przyjrzeć, to taki produkt jest po prostu zwykłym szklanym dzbanem.

Nie ma nic nielegalnego również w samym korzystaniu z niego. Problemy można mieć dopiero, kiedy będziemy korzystać z fajki wodnej do palenia np. marihuany, która jeszcze jest nielegalna w naszym kraju.

Bez problemu więc możemy wykorzystać je do palenia ziół, tytoniu oraz konopi CBD. Bongo sklep posiada wiele rozmiarów szklanych fajek wodnych. Możemy je zamówić zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i przez internet.