konopie kosmetyki

Waporyzator Boundless CFX – zadania i funkcje

Waporyzator Boundless CFX to klasyczny produkt amerykańskiej firmy Boundless. Ten model sprawdził się dobrze na rynku. Podobnie jak inne waporyzatory tej marki, CFX umożliwia precyzyjną kontrolę temperatury w celu optymalnej ekstrakcji substancji aktywnych ze wszystkich rodzajów substancji pomocniczych. Jasny wyświetlacz cyfrowy pokazuje temperaturę w żądanym systemie pomiarowym i poziom naładowania.

waporyzator cbdParownik jest prosty w obsłudze. Obrotowy ustnik pozwala mu funkcjonować w odpowiedniej dla użytkownika pozycji. Dostęp do komory grzewczej uzyskuje się poprzez przekręcenie górnej części obudowy. Parownik aktywuje się poprzez 5-krotne naciśnięcie. Po wybraniu temperatury łata nagrzewa się w 20 sekund. System dostarczania pary poprzez izolowany strumień powietrza zapewnia miękki ciąg schłodzonej pary, bez posmaku plastiku i bólu gardła.

Gdzie kupić? To proste. Na stronie Konopny Sklep możemy kupić waporyzator Boundless CFX wraz ze wszystkim co niezbędne do korzystania.

Temperatura waporyzatora Boundless CFX

Waporyzator Boundless CFX to przenośny waporyzator klasy średniej amerykańskiej marki Boundless. To wszechstronne urządzenie przeznaczone jest do suchych ziół, olejków i koncentratów.

Waporyzator działa w temperaturze od 37°C do 221°C. Obok kolorowego wyświetlacza LED znajdują się dwa przyciski do regulacji temperatury w krokach co 1°C. Łata nagrzewa się do ustawionej wartości w ciągu 20 sekund. Wibracje wskazują, że urządzenie jest gotowe.

Jak na swoją klasę, waporyzator Boundless CFX świetnie chłodzi i przenosi smak – kanał powietrzny i ustnik są izolowane, dzięki czemu para wytwarzana jest bez zbędnych zanieczyszczeń na wyjściu. Po podgrzaniu laski do maksymalnej temperatury możliwa jest lekka goryczka w ustach.

Pojemność

Kubek ceramiczny o pojemności 0,75 grama pozwoli na wykonanie do 10 oddechów podczas jednej sesji – to urządzenie nadaje się do wspólnych inhalacji. Wcale nie jest konieczne całkowite wypełnienie komory – wystarczy napełnić ją do połowy lub do jednej trzeciej.

Ładowanie

Gdy bateria jest w pełni naładowana, urządzenie będzie działać do 4 godzin. Aby oszczędzać energię, funkcja automatycznego wyłączania jest dostępna 5 minut po rozpoczęciu pracy. W zestawie dwie ładowarki – do gniazdka i USB.